Logo Techni

TECHNIArt sp. z o.o jest firmą rodzinną będącą od blisko 30 lat wiodącym polskim producentem materiałów dla budownictwa na bazie żywic epoksydowych i poliuretanowych służących do zabezpieczania powierzchni betonowych oraz wykonywania posadzek przemysłowych. Drugim obszarem działalności TECHNIArt jest produkcja barwionego kruszywa kwarcowego o szerokim spektrum zastosowań – zarówno w posadzkach jak i innych obszarach.

Długoletnie doświadczenie w branży, najnowocześniejsza technologia produkcji, ugruntowana przez lata współpraca z najlepszymi światowymi dostawcami surowców sprawia, że TECHNIArt dostarcza profesjonalne produkty o najwyższych parametrach technicznych i jakościowych.

Wykonane w technologii TECHNIArt posadzki z uwagi na dużą odporność mechaniczną, chemiczną oraz termiczną znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych takich jak: hale produkcyjne, zaplecza i pomieszczenia techniczne, magazyny powierzchniowe, garaże i parkingi wielostanowiskowe.
W ofercie TECHNIAty znajdują się zarówno gotowe systemy posadzkowe jak również bezbarwne i pigmentowane żywice epoksydowe oraz poliuretanowe, materiały pomocnicze oraz narzędzia i akcesoria niezbędne do wykonywania posadzek.

Dowiedz się wiecej: www.techniart.pl